Otwarcie nowego salonu sprzedaży w Krakowie

W trosce o ciągły rozwój, który wiąże się z zapewnieniem naszym Klientom możliwie najlepszych warunków wyboru, przenosimy po sąsiedzku swoje krakowskie biuro handlowe do nowego salonu sprzedaży, zlokalizowanego także przy ul. Zakopiańskiej 56a.

W nowo otwartym salonie sprzedaży posiadamy do dyspozycji kilkaset metrów kwadratowych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz. Pozwala nam to stworzyć dla Państwa wyjątkową przestrzeń ekspozycyjną okien, drzwi, bram i ogrodzeń. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu osobisty dostęp do szerokiej gamy modeli i produktów w różnych standardach wykończenia.

Jednocześnie zostaliśmy Salonem Partnerskim firmy Wiśniowski z największą ekspozycją w Krakowie oraz możliwością oferowania Państwu sprzedaży w atrakcyjnym systemie ratalnym.

Korzystna lokalizacja w parku handlowym przy ul. Zakopiańskiej 56a pozwala sprawnie dotrzeć do nas z obwodnicy Krakowa lub centrum miasta.
Dzięki temu też nasi doradcy mogą szybciej dotrzeć do Państwa na konsultacje czy pomiary. Także nasz serwis, który mieści się tutaj, posiada lepsze możliwości logistyczne, by zaopatrzyć Państwa w niezbędne akcesoria, części lub udać się na przegląd, naprawę i zapewnić opiekę techniczną.

Zapraszamy na zakupy okien, drzwi, bram, ogrodzeń i nie tylko do Państwa wymarzonego domu.
Czeka na Państwa uśmiechnięty, pomocny i doświadczony personel.
Jesteśmy jeszcze bliżej!