Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: Kraków, Bytom, Gotkowice.

Gdzie Nas znajdziesz?

Salon sprzedaży Kraków

Zakopiańska 56A
30-418 Kraków
+48 12 307 37 38

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-18:00
Sobota 9:00-14:00
Niedziela nieczynne

Biuro Handlowe Bytom

Kędzierzyńska 17A lok. 201
41-902 Bytom
+48 733 922 132

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-16:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Siedziba Główna

Gotkowice 84b
32-048 Jerzmanowice
+48 733 922 625

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8.00-16.00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Siedziba główna - Gotkowice

Dział Handlowy

Edyta

+48 733 922 239
edyta@texobramy.pl

Biuro i administracja,
Obsługa klienta indywidualnego

Elżbieta

+48 733 922 221
inwestycje@texobramy.pl

Obsługa inwestycji

Biuro

Justyna

+48 733 922 625
biuro@texobramy.pl

Biuro i administracja

Magazyn

Salon sprzedaży (Salon Partnerski Wiśniowski), Serwis – Kraków

Dział Handlowy

Marek

+48 733 922 227
marek@texobramy.pl

Obsługa klienta indywidualnego

Jan

+48 733 922 225
jan@texobramy.pl

Obsługa klienta indywidualnego

Dział Serwisu

Agnieszka

+48 733 922 220
serwis@texobramy.pl

Dział serwisu i Logistyki

Paweł

+48 733 922 116
pawel@texobramy.pl

Dział Serwisu,
Sprzedaż pilotów

Biuro Handlowe Bytom

Dział handlowy

Artur

+48 733 922 132
artur@texobramy.pl

Obsługa inwestycji

Dane do faktury

FHU TEXO Sp. z o.o. S.K.
Gotkowice 84b
32-048 Jerzmanowice
NIP 9452183564
REGON 36113687200000

Masz jakieś pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Napisz, zadzwoń, odwiedź nas w naszym salonie. Wybierz dogodną dla siebie formę.