KONTAKT

FHU TEXO
sp. z o.o. zp.k.
NIP 9452183564
REGON 36113687200000


SIEDZIBA GŁÓWNA – GOTKOWICE
Biuro
Justyna

+48 733 922 625
biuro@texobramy.pl

Biuro i administracja

Edyta

+48 733 922 239
edyta@texobramy.pl

Biuro i administracja

Dział handlowy
Grzegorz

+48 794 985 200
grzegorz@texobramy.pl

Doradca techniczny

Elżbieta

+48 733 922 221
inwestycje@texobramy.pl

Obsługa Inwestycji

Dział realizacji
Paweł

+48 733 922 116
pawel@texobramy.pl

Kierownik działu technicznego

FILIA KRAKÓW UL. ZAKOPIAŃSKA
Dział handlowy
Paulina

+48 733 922 283
paulina@texobramy.pl

Doradca techniczny

Artur

+48 733 922 132
artur@texobramy.pl

Doradca techniczny

Marek

+48 733 922 227
marek@texobramy.pl

Doradca techniczny

Dział serwisu
Agnieszka

+48 733 922 220
serwis@texobramy.pl

Dział serwisu i logistyki | Sprzedaż pilotów

Siedziba główna i salon sprzedaży


Gotkowice 84b
32-048 Jerzmanowice

Godziny otwarcia


Pn – Pt                                  8:00 – 16:00    


Salon sprzedaży


Zakopiańska 56A lok. 11
30-418 Kraków

Godziny otwarcia


Pn – Pt                                 8:00 – 18:00
Sobota                                       9:00 – 14:00

Imie*
Nazwisko*
E-mail:*
Telefon*
-
Temat*
Treść*